ДОГЛЯД ЗА ЗАМШЕВИМ ВЗУТТЯМ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Июль 13, 2020
Кровельные работы

Взуття із замші завжди елегантна і стильна. Цей натуральний матеріал притягує погляд своєї матовою бархатистістю. Якщо уявити, як м'які і еластичні замшеві туфлі, чоботи, черевики делікатно лягають по нозі, не завдаючи ніякого дискомфорту при носінні, стане зрозуміло, чому відмовитися від такого взуття неможливо!

Привести обувь в порядок поможет вам химчистка-обуви.com.ua, на сайте вы можете лучше ознакомиться с услугами.

Складне питання: як відбувається чистка замшевого взуття

Задуматися при покупці доводиться тільки про одне: як буде відбуватися чистка замшевого взуття , якщо носити її в осінньо-зимовий період. При недотриманні правил матеріал втрачає привабливість:

на ньому з'являються плями;

він лисніє;

поступово змінює колір, причому нерівномірно.

Брудниться замша легко і швидко, а контакт з водою їй протипоказаний. Навіть при сучасних технологіях обробки, які постійно вдосконалюються, будь-який виробник в рекомендаціях вкаже, що це вкрай небажано. Чи варто практичним людям відмовлятися від замшевого взуття з наближенням холодів? Безумовно немає!

Правильний догляд за замшевим взуттям

Багато знавців дають пораду: купуйте замшеве взуття для приміщень, вихідних днів і святкових подій, а не для повсякденного носіння. Це не вихід з положення, але він існує. Для власників таких виробів працює професійна хімчистка замші , проте не завадить також дотримуватися ряду правил. Шанувальники чудовою замшевого взуття знайомляться з ними заздалегідь.

У бутиках і взуттєвих магазинах, які піклуються про свою репутацію, вам обов'язково запропонують спеціальний захисний склад при покупці нової пари. Їм рекомендується обробляти поверхню виробів відповідно до інструкції.

Кваліфікований продавець підбере препарат, орієнтуючись на характеристики виробів, заявлені виробником і самого виробника. Підвищивши водовідштовхувальні властивості, ви превентивно захищаєте свою взуття від впливу вологи, бруду і солі, що неминуче в осінньо-зимовий період на вулицях міст.

Профілактика потрібна, але що утворилася після нанесення препарату плівка, на жаль, не запобіжить появі забруднень. Вона лише полегшить чистку. Осінні дощі, зимова сльота, неякісне прибирання тротуарів, - все це призводить до неприємних наслідків.

Приділіть особливу увагу сушінні мокрому пари:

можна попередньо набити в взуття газети, щоб вони ввібрали зайву вологу;

необхідні спеціальні взуттєві колодки, щоб розправилися заломи і складки, а виріб придбало колишню форму;

заборонені опалювальні прилади навіть поблизу від сохне замші - тільки кімнатна температура, щоб не виявилася жорсткість і ламкість, с'ежіваніе і розтріскування.

Для чищення замші будинку запасіться спеціальною пористою губкою або щіткою. Її вам також запропонують в гідному магазині при покупці нової пари. До неї купите піну-очищувач. Ніколи не застосовуйте розчинники або хімічні відбілювачі! Процедуру слід проводити своєчасно, не залишаючи пил і забруднення надовго.

Для видалення плям і жирових відкладень потрібно ще один інструмент - щітка з зубцями (каучуковими або прогумованими). Запасіться також креповой щіткою. З її допомогою власники замшевого взуття оновлюють оксамитовий шар, повертаючи йому первісну матовість і привабливість. Всі заходи з чищення проводите заздалегідь, а не перед виходом з дому.

Так, турбота про замші - справа непроста. Загляньте в прейскурант хімчистки , оцініть, чи варто самостійно проробляти процедуру з ризиком все-таки загубити витончену і чудово м'яку взуття. Краще скористатися послугами фахівців, ніж складати чистячі засоби з дитячого мила, порошку, нашатирного спирту, оцту, відпарювати замшу над каструлею або чайником, щоб відновити первинну бархатистість.

Замша не терпить зневаги. Подбайте про неї, і вона у відповідь подбає про ваших ногах і ніжках, не розчарує. У такому взутті ви завжди будете виглядати на всі сто, відчувати себе в центрі уваги. Чудовий настрій і ефективні результати будь-яких подій забезпечені!

Рассказать о статье