Переваги повітропроводів круглого перетину

Июль 9, 2020
Кровельные работы

Повітроводи є один з найважливіших елементів вентиляційної системи. Усередині них відбувається переміщення повітряних потоків і розподіл їх за потрібними приміщень. Виробництво повітропроводів здійснюється з різних матеріалів, але особливий попит завоювала оцинкована продукція круглої форми.

Надежная вентиляция кафе по выгодной цене от профессионалов.

Оцинковані круглі повітроводи бувають трьох типів:

Спірально навивні типу з замковим з'єднанням. Вони виробляються із сталевого оцинкованого стрічки з антикорозійним покриттям. Товщина штрипса коливається в діапазоні 0,5-1 мм, ширина становить 130 мм. З'єднання замкове являє собою міцний фальц. До переваг можна віднести високу щільність з'єднувального шва, естетичний зовнішній вигляд і підвищена щільність і міцність готового виробу, відсутність обмежень по протяжності - виробництво круглих повітропроводів цього типу виготовляє вироби будь-якої довжини. Недолік полягає в неекономічності витрачання сировинного матеріалу - на замкове з'єднання йде близько 15 відсотків металу.

Спірально навивні типу зі звареним швом. Вони виробляються також із сталевого штрипса, який покритий антикорозійним складом. Оцинковані круглі повітроводи мають товщину 0,8-2,2 мм, ширина смуги становить 400-750 мм. Стики повітропроводів круглого перетину цього типу зварюються внахлест. Як і вищеописаний тип, вироби необмежені в розмірах по довжині, мають високу щільністю шва. Витрата матеріалу при їх виготовленні значно менше, але їх не можна проводити зі сталі, товщина якої менше 0,8 мм через неможливість виконати якісний зварний шов.

Повітроводи круглого перерізу виготовляються за технологією прямокутних - зі сталевого листа, ширина якого відповідає діаметру одержуваного труби за мінусом витрат на фальцевої з'єднання країв.

Переваги круглих повітропроводів:

Відносно низька вартість, яка мотивується відносно легким процесом виготовлення даної продукції і малою витратою матеріалу.

Для монтажу вентиляції з повітропроводів круглого перетину потрібна значно менша кількість вузлів і сполучних деталей.

Монтаж з круглих виробів виробляється набагато швидше, ніж з квадратних повітропроводів, а готова система займає менше місця.

Рассказать о статье