Як вибрати вхідні двері

Март 4, 2021
Кровля по окончании работ

Ви вирішили купити нові вхідні двері, і ви зупинилися на металевих вхідних дверях. Це природно, тому що тільки сталеві двері дають необхідний рівень безпеки і широко представлені на ринку. Так у чому, власне, проблема?

Заказать бронированные двери в Киеве вы можете не выходя из дома на сайте компании, по очень выгодной цене.

Проблема в тому, що пропозиція на ринку дуже велика, і кожен стверджує, що його двері краща. Як же простому покупцеві розібратися в такому достатку, як дізнатися, хто говорить правду, а хто прикрашає?

Давайте спробуємо разом розібратися в проблемі і визначити ключові моменти, на які потрібно звернути увагу при виборі двері.

Почати слід з складання вимог, які покупці пред'являють до сталевих дверей. Найпоширеніші наведені нижче:

Металеві двері повинні бути надійною.

Металеві двері повинні надійно оберігати мешканців від холоду, шуму і сторонніх запахів ззовні.

Двері повинні мати гідний вигляд і якнайкраще вписуватися в інтер'єр житлового приміщення.

Розглянемо пред'явлені вимоги докладніше.

Надійність металевих дверей.

Критерій «надійність», якщо розібратися, це не одне, а кілька вимог до надійності сталевих дверей.

По-перше, двері - це механізм, і він повинен функціонувати без будь-яких збоїв, бути надійним. Надійність двері, в цьому сенсі, визначається надійністю його рухомих вузлів: петель, ручок, запірних пристроїв. Економія на етапі покупки двері може привести до додаткових витрат у майбутньому.

петлі

Полотно дверей виготовлено зі сталі і має досить велику масу, тому петлі повинні бути досить масивними і міцними. Якщо полотно двері важить більше 75 кг, то петель має бути не менше 3-х. Петлі з підшипниками збільшать термін служби двері і зроблять хід двері плавним і легким.

Ручки і замикаючі пристрої (замки, засувки і т.д.)

У приватний будинок або квартиру встановлюють натискні дверні ручки (необхідно натиснути на ручку, щоб відкрити двері). По суті, дверна ручка - це важіль, за допомогою якого відсувається засувка, а весь механізм прихований в замку, тому дуже важлива надійність замку. 

По-друге, надійність дверей визначається здатністю чинити опір фізичним способам злому. В даному випадку мова йде про міцність полотна двері і коробки.

полотно

Полотно дверей має бути виготовлено з металу товщиною 1,5 - 2 мм. При покупці зверніть увагу на полотно двері: якщо воно занадто легке, значить, ребер жорсткості в ньому немає, і швидше за все, ці двері зроблена з дуже тонкого металу. Побачити полотно вхідних дверей таким, яким воно повинно бути можна в нашому магазині.

Коробка

Коробка вхідних металевих дверей - це каркас, який кріпиться в дверний проріз. Згодом, на коробку навішується полотно дверей. Коробка наших дверей являє собою цельногнуті конструкцію і виготовляється із сталевого холоднокатаного прокату 1,5 мм.

замки

У стандартному варіанті металеві двері обладнується двома замками з різними типами механізмів, які забезпечують комплексний захист. Один із замків - сувальдний, а другий - циліндровий.

Металеві вхідні двері повинні надійно оберігати мешканців від холоду, шуму і сторонніх запахів ззовні. Сам по собі метал погано захищає від шуму і холоду, проте металеві вхідні двері компанії «стальник» мають ряд особливостей, які позбавлені цих недоліків. Ізоляційні властивості дверей забезпечуються за рахунок ряду особливостей двері:

Порожнини дверного полотна заповнюються мінеральною ватою для зниження рівня втрат тепла і звукопроникності.

Зовнішня і внутрішня декоративне оздоблення двері покриває всю поверхню полотна двері і забезпечує додатковий захист від холоду і шуму.

Подвійний контур ущільнення - зовнішній контур прокладається по краю дверного полотна, внутрішній по дверній коробці. Хороший ущільнювач перешкоджає проникненню сторонніх звуків, запахів і холодного повітря.

Декоративне оздоблення

Декоративне оздоблення сучасних дверей дуже різноманітна, так що кожен зможе знайти двері до смаку і інтер'єру. Однак при виборі оформлення двері теж потрібно бути уважним і враховувати деякі моменти. Необхідно розрізняти зовнішні двері і внутрішні двері. Від цього залежить підбір матеріалу оформлення двері. Так для оформлення внутрішніх дверей обмежень немає, а для зовнішніх дверей підходять тільки найстійкіші матеріали, такі як полімерне покриття, накладки, ламіновані ПВХ-плівкою VINORIT (віноріт).

Рассказать о статье