Плитка як популярний вибір для оздоблення стін і підлоги ванних кімнат

Июль 19, 2021

Як вибрати плитку для ванної - виберіть кращу, яка підходить для вашої ванної кімнати

Плитка - популярний вибір для оздоблення стін і підлоги ванних кімнат. Вона може надати колір, візерунок, текстуру, природний вигляд або навіть трохи гламуру. Якісна та стильна плитка у ванну доступна до замовлення за самою вигідною і не дорогою ціною. Наше керівництво по вибору плитки для ванної допоможе вам вибрати кращу плитку для вашого приміщення.

Якщо вам потрібно знати, як вибрати кахельну плитку для нового дизайну ванної кімнати або оновити існуючу кімнату, то ви потрапили в потрібне місце. Плитка може багато зробити, вона може захистити стіни у ванній і душовою, навіть за раковиною, а очевидна перевага плитки полягає в тому, що вона прикрашає простір, як ніщо інше. Чисте і сучасне оновлення може бути саме тим, що ви шукаєте, і незалежно від того, чи хочете ви вибрати натуральний камінь, кераміку, фарфор або скло (плюс є безліч форм і варіантів обробки на вибір), ви зможете Знайдіть ясність в нашому керівництві і знайдіть кращу плитку для вашої ванної кімнати.

Щоб дізнатися більше про надихаючих ідеях для ванних кімнат, перейдіть до нашої функції.

ЯК ВИБРАТИ МАТЕРІАЛ плитки для ванної

Конденсат і бризки в ванній кімнаті виключають деякі матеріали для плитки, але все ж залишають великий вибір - особливо популярні справжні кам'яні або штучні плитки. Незважаючи на те, що натуральний камінь має характер, вимоги до догляду вище, і з часом плитку потрібно повторно запечатати, щоб зберегти захист. Як правило, штучна плитка відмінно підходить, якщо ви прикрашаєте ванну кімнату з обмеженим бюджетом. За ними легко доглядати, але їм не вистачає унікальності каменю.

Плитка для ванної з натурального каменю

Мармур виглядає розкішно з прожилками кольору, що проходять через нього, що робить його дуже цікавим. Залежно від ваших уподобань, ви можете вибирати з цілого ряду колірних тонів, від темних до світлих, а також з тонкими і яскравими прожилками. Доступні як для підлоги, так і настінна мармурова плитка, але слід уникати використання полірованого мармуру на підлозі. Переконайтеся, що він правильно запечатаний і що розливи негайно видалені - ознайомтеся з нашим керівництвом по кращим швабри для плитки для підлоги, які допоможуть вашій мармуровій підлозі зберегти свій блиск.

Рассказать о статье