Мастильні матеріали для волочіння

Август 20, 2021

Мастильні матеріали для волочіння. Інструменти і верстати.

Класифікація процесів формування

Процеси формування відносяться до промислових процесів формування в умовах розтягування і стиснення і найбільш близькі до процесів видавлювання при ковзанні.  Мастильні матеріали для волочіння можно купити на https://plustrade.in.ua/ за самою вигідною та доступною ціною. Волочіння дроту і прутів застосовують для отримання напівпродуктів з гладкою поверхнею, які можуть використовуватися для самих різних цілей.

Цілісні і пустотілі деталі зазвичай видавлюють за допомогою стандартних інструментів (штампи, насадки, кільця для видавлювання), зменшуючи поперечний переріз заготовки або змінюючи його форму. Цими інструментами також проробляються отвори.

Волочіння круглих стрижнів теоретично можна порівняти з волочінням дроту. При видавлюванні стрижнів і труб некруглого перетину треба мати на увазі, що визначати тертя, знос і дію мастильних матеріалів слід по всьому кордону поперечного перерізу. При волочіння дроту або видавлювання профільних деталей тертя ковзання між поверхнею деталі і порожнини волоки зменшується за рахунок введення мастильного матеріалу. При видавлюванні труб необхідно змащувати внутрішню поверхню інструменту і поверхні стінок.

У разі волочіння дроту обсадкою досягається значна економія. Стандартні мастильні матеріали, що використовуються при видавлюванні труб і профільних деталей, більш детально розглянуті нижче.

Тертя і мастильна дія. Верстати та інструменти для волочіння дроту

Ні в яких інших процесах металообробки не існує такого тісного взаємозв'язку між змазуванням і роботою верстатів і технологічного обладнання, як у випадку волочіння дроту. Розрізняють сухе і вологе волочіння, іммерсійне і екструзійне обладнання, а також штампи для сухого і вологого волочіння. Залежно від застосовуваного методу волочіння використовують три різні технології мастила.

  • Сухе волочіння (під час волочіння дроту цей термін означає не відсутність мастила, а використання твердих мастильних матеріалів) сухими мастильними милом на матриці. Ці матеріали тільки змащують матрицю, але практично ніколи не виконують охолоджуючих функцій.
  • Мастило пастами або високов'язкими маслами: використовують мастила, мастила або емульсії.
  • Рассказать о статье