Як робимо пробурені свердловини

Август 18, 2021

Завдяки багаторічному досвіду ми можемо запропонувати нашим клієнтам комплексні послуги, пов'язані з будівництвом водозаборів. Ми робимо пробурені глибокі свердловини, які задовольняють потреби як домашніх господарств, промислових підприємств, так і фермерів. Ми займаємося підготовкою ділянки до буріння, вимірами, буріння, а потім монтажних робіт. Для буріння ми використовуємо новітні ударні і свердлильні методи, завдяки яким ми можемо виконати роботу за один день. Ми також будуємо абсорбція колодязі, які забезпечують належне утримання дощової води. Будівництво свердловини артезіанського типу Ви можете замовити на artezbur за самою вигідною та не доргою ціною.

Як робимо пробурені свердловини

Ми надаємо послуги з буріння глибоких і поглинаючих свердловин на всій території Сілезького воєводства. Перед початком робіт ми проводимо ретельні випробування, які дозволяють визначити, де знаходяться водоносні горизонти. Завдяки цьому ми можемо підвищити ефективність нашої діяльності і в той же час знизити інвестиційні витрати. Для пошуку водозабору ми використовуємо геофізичні методи (перевірка типу гірських порід електрофузіонним методом), а також використовуємо власну документацію і великі бази даних. У реалізацію також входять інженерні мережі та землевпорядкування. Буріння глибоких свердловин проводиться із застосуванням техніки і обладнання, відповідних даному типу грунту. Все це дає нашим клієнтам гарантію того, що побудований нами колодязь на довгі роки буде джерелом чистої і здорової питної води.

Пробурені глибокі свердловини - переваги для клієнтів

Сучасні глибоководні знімки мало схожі на традиційні риття колодязів. Свердловини досягають декількох десятків метрів і дозволяють досягти ідеально чистих артезіанських вод, які присутні в багатьох районах Сілезії. Використовуючи такі джерела, ви можете бути впевнені, що у вашій воді немає шкідливих бактерій і інших мікробів. Пробурена свердловина також не залежить від системи водопостачання. Вартість будівництва разова і може швидко окупитися, оскільки використання такого водозабору знижує рахунки за воду.

Будівництво всмоктують колодязів

Це пропозиція адресована як власникам різних об'єктів нерухомості і спортивних споруд, так і муніципалітетам та іншим одиницям землеустрою. Вбираючі колодязі особливо корисні там, де непроникний шар знаходиться близько до поверхні землі і перешкоджає всмоктуванню дощової води. Використовуючи сучасні методи та обладнання і працюючи на всій території Сілезького воєводства, ми виконуємо буріння, яке забезпечує ефективне відведення дощової води під землею.

Рассказать о статье