ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ АКУМУЛЯТОР ДЛЯ ДИТЯЧОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

Май 15, 2020
Кровельные работы

Машинка з електроприводом - захоплююча іграшка, в якій дитина відчуває себе справжнім водієм і отримує масу яскравих емоцій. Кататися на ній можна скільки завгодно, поки не сяде акумуляторна батарея. Саме вона забезпечує харчування електромотора, і від характеристик АКБ безпосередньо залежить час автономного прокату машинки на одному заряді.

Для детского автомобиля купить аккумулятор 6-FM-7 по выгодной цене вы сможете на сайте магазина.

Після відпрацювання ресурсу акумуляторну батарею доводиться міняти. Ознаками того, що пора купити нову АКБ для іграшкового електрокара, є:

Вироблення ресурсу і природна втрата батареєю її здатності накопичувати і віддавати енергію. Приблизний ресурс АКБ (вимірюється в циклах заряд-розряд) залежить від її типу. Наприклад, у літій-іонних батарей становить близько 1000 робочих циклів. За їх закінчення АКБ втрачає 20% своєї початкової ємності, але ще залишається працездатною. Далі її ємність знижується ще сильніше, і дальність пробігу машинки між заряджаннями відчутно скорочується.

Недостатня ємність батареї, навіть щодо нової. Цей недолік обмежує можливості використання електрокара, наприклад, в пунктах прокату. У такому випадку варто придбати на додаток до використовуваної ще одну АКБ (краще - більшої місткості, якщо дозволить місткість відсіку для елементів живлення) і використовувати їх по черзі.

Несправність старої батареї, що виникла внаслідок пошкодження, неправильного зберігання, порушень правил експлуатації або з інших причин.

Відсутність АКБ в подарованій або придбаної машинці

Який акумулятор вибрати для дитячого електромобіля

Акумуляторні батареї для іграшкових електрокарів відрізняються один від одного значеннями ємності та напруги, типом хімії, вагою, габаритами, циклічним ресурсом, ціною та іншими особливостями. При виборі підходящої АКБ потрібно врахувати номінальну напругу і потужність електромотора, масу машинки і необхідну дальність пробігу на одному заряді.

Важливо, щоб:

Номінальна напруга електромотора і АКБ були однакові. Якщо в машинці використовується кілька батарей, пам'ятайте, що напруга сумується при їх послідовному з'єднанні. Використовувати АКБ з напругою, що перевищує робочий значення для електромотора, не можна. Інакше мотор і електроніка вийдуть з ладу

Ємність батареї забезпечувала бажану дальність ходу і комфортне використання електрокара. При використанні декількох паралельно з'єднаних АКБ їх ємність підсумовується

Нова АКБ помістилася в батарейний відсік. Розміри батареї залежать від її ємності і типу хімії. Краща енергетична щільність - у літієвих моделей. Тому при заміні АКБ інших типів на літій-іонні можна значно підвищити ємність без збільшення розмірів і маси батареї

Якщо в машинці використовується блок із сполучених між собою батарей - їх заміна повинна проводитися одночасно. При використанні старої батареї в зв'язці з новою АКБ одна з них буде заряджатися сильніше, а інша - слабше, і знос обох прискориться. Бажано використовувати в парі абсолютно однакові АКБ одного бренду. Замість пари послідовно з'єднуються АКБ напругою 6 В підійде одна на 12 В

Рассказать о статье