Вибираємо металочерепицю для красивої покрівлі

Декабрь 12, 2019
Расход пропана при устройстве

Які незаперечні якості має металочерепиця в порівнянні з іншими покрівельними матеріалами? Наприклад, вона, як і сайдинг, завдяки своїм технічним характеристикам, легко піддається монтажу, що спрощує і прискорює сам процес ремонтно-будівельних робіт.

Необходим переезд тольятти грузчики и газель все предоставит наша компания и выполнит свою услугу качественно.

Покрівля, виконана з металочерепиці, - це завжди яскраві або суворі кольори, вибір яких практично не має меж. Наприклад, завжди можна вибрати матеріал кольору морської хвилі, або яскравого оранжевого відтінку, або ж, якщо ви є прихильником класики, підібрати кольори більш темних відтінків.

Якість даного покрівельного матеріалу, його профілів, кріплень і аксесуарів, перевірено роками, і до сих пір воно займає лідируюче місце серед численних матеріалів для покриття покрівлі. Крім всіх перерахованих переваг, металочерепиця славиться щодо демократичними розцінками.

Металочерепиця Velur є модифікованим поліестером з високими властивостями захисту. Завдяки тому, що вона має незвичайну текстурну поверхню, перед дизайнерами відкривається практично цілий світ креативних ідей, які можна досить легко втілити в життя і надати покрівлі незвичайний, індивідуальний і «життєрадісний» вид.

Не так давно на ринку покрівельної продукції був представлений новий матеріал металочерепиця велюр, з унікальним і незвичайним кольоровим покриттям Velur TM.

Це покриття - продукт розробки бельгійського концерну Arcelor, і відноситься до торгової марки Grand Line. Основними перевагами, які виділяють на будівельному ринку даний вид продукції, є підвищена міцність і висока стійкість до різних атмосферних явищ і механічних впливів.

Цей вид покрівельного покриття має насичену кольором оксамитову матову поверхню, відкриваючи все нові можливості для виконання неординарних бажань щодо зовнішнього вигляду покрівлі.

Тести, які були проведені в лабораторії якості Grand Line, підтверджують той факт, що покриття VelurTM володіє найкращими показниками адгезії, воно має високу міцність при зворотному ударі і т-вигинах, якщо його порівнювати з традиційним або матовим поліестером. Якщо ж порівняти металочерепицю велюр з іншими виробами, основою яких є модифікований поліестер, то вона має збільшену товщину стали і цинкового покриття. З цього безпосередньо випливає, що в процесі використання VelurTM прослужить набагато довше, при тому не втрачатиме своїх властивостей і не буде схильне до вицвітання і вигорання, на ньому не будуть утворюватися відшарування і тріщини.

Рассказать о статье