Коли під час ремонту постає питання про вибір сантехніки - люди стикаються з можливістю вибору між підвісною і підлоги. Якщо з напільного все більш-менш зрозуміло, то по підвісній у споживачів часто буває недостатньо інформації. Давайте розберемося що до чого, сподіваємося ця стаття допоможе вам у виборі.
Качественная и надежная инсталляция Grohe представлена на сайте компании по очень выгодной цене.
Отже, підвісна сантехніка, а саме: підвісні унітази, біде, деякі раковини, виходячи з назви - кріпиться на вазі. Щоб здійснити цей тип установки інженери компаній-виробників і придумали так звані інсталяції.
Інсталяція для унітазу, це, як правило модуль складається з металевого каркаса з кріпленнями, зливного бачка і панеллю змиву. Зовні така конструкція обшивається гіпсокартоном, або іншим матеріалом, який в свою чергу покривається, плиткою.
Інсталяції для пісуарів, раковин і біде як правило мають більш просту конструкцію і меншу вартість за рахунок відсутності зливного бачка.
На що потрібно звернути увагу при виборі інсталяції?
Рама - більш вигідна, щоб вона була нерозбірними, тобто повністю звареної / зібраної на заводі виробнику, такі конструкції надійніше.
Колір рами - абсолютно не важливий, важливо що вона пофарбована, або оброблена спеціальними технологіями - це дозволить уникнути корозії.
Надійність арматури - дізнайтеся у продавця: наскільки надійна зливна / заливна конструкція всередині бачка?
Вага - скільки навантаження може витримати конструкція інсталяції - як правило не менше 400 кг.
Бачок - наскільки якісно він зроблений, як добре зроблені шви, наскільки товстий пластик.
Звукоізоляція - більш вигідна, щоб на бачку був шар звукоізоляції (пінопласт, або ін.), Налив води в таких конструкціях буде кілька тихіше.
Панель змиву - дізнайтеся, що за механізм використовується в даній моделі, якщо є можливість, то спробуйте натискати.
Розмір - чи підійдуть габарити рами для вашої ванної кімнати.
Розглянемо деякі особливості інсталяцій докладніше.
Розмір стандартної рами 50 * 112 см, але є й інші варіанти, наприклад вужчі,-менш високі, такі варіанти найчастіше доводиться пошукати, але вони існують, так що якщо ви відмовляєтеся від використання інсталяції через те, що вона не підходить по ширині для вашої ніші у ванній - не впадайте у відчай, просто пошукайте, а краще нехай для вас цей пошук зробить продавець.
Стандартний варіант кріплення інсталяції - в стіну і підлогу (чотири точки кріплення), для такого варіанту потрібна капітальна стіна, або посилене місце для кріплення, адже інсталяція повинна витримувати вагу дорослої людини + вага унітазу. На стіні за інсталяцією також може бути хитросплетіння труб, яке ніяк не можна перенести, для таких випадків підійде інсталяція з регульованими кріпленнями.
Якщо ж у вас немає капітальної стіни, а посилити її немає можливості-вам підійде окремостояча інсталяція. Рама в такій конструкції кілька масивніше, сама вона дорожче, зате вимагає кріплення тільки до підлоги. За рахунок такої конструкції підвісну сантехніку можна розміщувати хоч у центрі ванної.
Якщо ж є необхідність максимально заощадити місце у ванній кімнаті, або того вимагає дизайнерське рішення можна встановити кутову інсталяцію. Рама такої конструкції спеціально зроблена кутом і дозволяє встановити сантехніку максимально ергономічно.
Також для дизайнерських рішенні представлені різні застінні модулі, схему монтажу яких потрібно дізнаватися для кожного конкретного випадку.