Паркани з зварної сітки

Июль 12, 2021
Кровельные работы

Міцний, надійний, довговічний і простий в монтажі - це ідеальний набір характеристик для забору. Якщо він стоїть навколо приватного будинку, що є сусідами з іншими такими ж ділянками, то прольоти повинні бути «світлопрозорими», і не відкидати суцільну тінь. І бажано, щоб витрати на оплату матеріалів і монтажу були невисокими. Усім цим умовам відповідає зварна сітка для забору з полімерним покриттям.

На сайте https://zabor24.com.ua/setka-dlya-zaborov/ купить сетку для забора цена выгодная.

Зварна сітка для огорожі

На відміну від огорожі з «рабиці», паркан з зварної сітки роблять не тільки натяжним, але і у вигляді секцій.

Секція складається з пересічних сталевих прутків, з'єднаних між собою точковим зварюванням. Товщину горизонтальних прутків часто роблять достатньою, щоб секція не потребувала додаткових опорах у вигляді поперечок або прожілін між стовпами - максимальний діаметр може бути 10 мм. Діаметр перетину вертикальних прутків не менш 4 мм, а для зборів повішеною міцності вони можуть товщі - 5 або 6 мм.

Існують різні технології виготовлення і захисної обробки сітки.

Найпростіший і недорогий варіант - це сітка зі звичайної низьковуглецевої сталі без цинкування під фарбування. В якості огорожі приватного ділянки використовується рідко через схильності корозії і нетривалого терміну служби. Але якщо потрібна тимчасова огорожа з мінімальними витратами, то це оптимальний вибір. Саме «натяжна» вид забору роблять з тонкої рулонної сітки, як більш міцного варіанту в порівнянні з рабицей.

Сітка з оцинкованими дротами має високу стійкість до корозії, а термін служби залежить тільки від товщини шару цинку. Якщо поверх нанести будь-яку фарбу по металу для зовнішніх робіт, то довговічність буде ще вище, і в жодному разі не менше 20 років. Є два способи виготовлення секції - зварювання сітки з оцинкованого дроту і нанесення покриття після зварювальних робіт.

Наступний варіант - оцинкована сітка для забору з полімерним покриттям (або порошковим забарвленням на основі плівкотвірних полімерних смол). Це найбільш поширений вид сучасного секційного паркану з зварної сітки з високими декоративними властивостями. Метал практично повністю захищений від корозії, а довговічність покриття визначається виключно властивостями полімеру і його кольором. Зазвичай виробники зборів пропонують кілька стандартних варіантів кольору, але заплативши трохи більше, можна замовити інший відтінок з палітри RAL.

Рассказать о статье