Обшивка і реставрація дверей

Август 16, 2020
Пароизоляция плоской крыши при

Двері і дверні системи виконують не тільки практичну функцію - захищають будинок від проникнення зловмисників. Вони в якійсь мірі є особою квартири, фірми або офісу. Погодьтеся, що Вам навряд чи б захотілося мати справу з компанією, якщо двері на ганку старі, іржаві і зі слідами облізлій фарби. У 90-х роках, коли криміногенна ситуація в країні стала дуже тривожною, повсюдно встановлювалися бронедвері. Це надійні конструкції з 3-міліметрової сталі, з антизрізами і потужними взломостойкимі замками. Але естетично такі конструкції виглядали не дуже привабливо. Що ж робити, якщо Ви хочете змінити їх зовнішній вигляд? Обшивка і реставрація вхідних дверей Перетворити будь-яку вхідну групу в справжній витвір мистецтва зможуть фахівці. До ваших послуг професійна реставрація брам львів за самою вигідною та доступною ціною.

На офіційному сайті фірми можна ознайомитися з прикладами декорації вхідних металевих дверей. Для цього можуть застосовуватися будь-які методи: обробка за допомогою недорогих матеріалів типу плівки ПВХ або ламінування; установка накладок з натуральної деревини або МДФ, фанери, шпону або вагонки; шліфування, нанесення фарби і лаку на дерев'яні двері; обробка натуральною або штучною шкірою. Крім того, є можливість поліпшити і захисні функції. Наприклад, майстри встановлюють додатковий ущільнювач по лінії зіткнення полотна і короба. Якщо полотно всередині порожнє, його можна розібрати і наповнити мінеральною ватою, яка не тільки захищає від холоду, але і від сторонніх вуличних шумів. Як бачимо, необхідності встановлювати нові дорогі броньовані двері немає, так як їх можна відносно недорого реставрувати і обшити будь-яким матеріалом на вибір.

Переваги реставрації старих дверей Більшість фабрик пропонують дверні конструкції стандартних розмірів. Якщо ж потрібно виконати індивідуальне замовлення по зазначених розмірах, вартість виробництва збільшується в рази. Але в Києві є багато старовинних будівель, які будувалися зовсім за іншими стандартами, а заміна застарілих дверних груп обійдеться бюджету сім'ї або фірми занадто дорого. В такому випадку вигідніше всього скористатися послугами реставраторів. Вони працюють оперативно і якісно з урахуванням усіх побажань господарів будинку. В роботі застосовують сучасне обладнання і спеціальні інструменти. За фактом завершення обробки виписується Акт виконаних робіт.

Рассказать о статье