Оздоблення цоколя термопанелями - особливості матеріалу і монтаж

Июнь 18, 2021
Кровля по окончании работ

Сьогодні на ринку представлена величезна кількість всіляких оздоблювальних матеріалів, які підходять для облицювання цокольній частині будівлі. На особливу увагу заслуговують утеплені цокольні термопанелі, які мають унікальні характеристики. Виробництво матеріалів такого типу ведеться зі спеціального високотехнологічного сировини, що дозволяє з успіхом використовувати панелі для обробки цоколя будь-якого будинку.

На сайте вы можете узнакать стоимость монтажа термопанелей фасадных и оформить заказ на монтаж быстро.

Основою термопанелей виступає пінополістирол. Це теплоізоляційний матеріал, який вважається одним з найефективніших і якісних на сучасному ринку. У формі декоративних частин в термопанелях, як правило, використовуються клінкерні плитки.

Клінкер, якщо порівнювати його з іншими видами плиток, має хороші показники міцності і довговічності. У виготовленні клінкеру використовуються спеціальні сорти глини, які обпікаються на високоточному обладнанні. По своїй міцності клінкер практично не поступається граніту, але перед іншими аналогічними матеріалами має ряд переваг, в тому числі і в екологічному плані. Також клінкер має мінімальний рівень водопоглинання (не більше 2.5%). Матеріал добре переносить температурні перепади і постійний вплив вологи, хімічних і біологічних речовин.

Щільність пінополістиролу, який використовується для виготовлення цокольних термопанелей, становить близько 40 кг / куб. м. Матеріал такого типу не буде горіти навіть при прямому впливі полум'я.

Виробники стверджують, що цокольні термопанелі під камінь і цегла можуть прослужити в різних умовах експлуатації більше 50-70 років. Крім того, дається певна гарантія на те, що колір клінкеру не змінюватиметься навіть при постійному впливі сонячних променів.

Переваги і недоліки

Утеплення цоколя термопанелями має такі переваги:

Міцність. Клінкер надійно з'єднується з пенополистирольной основою при впливі високої температури, тому між двома цими матеріалами немає ніякого клею, який би міг розкладатися, погіршуючи зчеплення. Саме тому пресування не дає Термопанелі руйнуватися протягом всього терміну експлуатації. Крім того, кожна панель оснащується з внутрішньої сторони спеціальним виступом.

Хороші вентиляційні показники. При утепленні цоколя необхідно обов'язково враховувати той факт, що при температурних перепадах може конденсуватися волога. Якщо використовуєте сучасні термопанелі, то точка роси буде знаходитися всередині утеплювача, тому на поверхні стіни або оздоблювального матеріалу ніколи не буде конденсувати волога.

Відсутність містків холоду. Цокольні термопанели виробляються на високоточному обладнанні, тому є не тільки хорошим утеплювачем, але і певною гарантією, що у внутрішні приміщення будинку ніколи не проникне холодне повітря. Як тільки завершиться монтаж панелей, ви отримаєте на поверхні цоколя покриття, через яке не пройдуть ні волога, ні холодне повітря.

Цокольні панелі фіксуються за допомогою спеціальних пластикових напрямних, які заглиблюються в панелі. У зв'язку з цим відсутні будь-якого напруження, потенційно призводять до руйнування матеріалу.

Основним недоліком термопанелей для цоколя є їх висока вартість.

Рассказать о статье