Як правильно вибрати покрівлю для приватного будинку

Ноябрь 25, 2019
Ремонт мягкой кровли зимой_2

У «теплих» покрівлях безгорищних покриттів промислових будівель в дахове огородження включаються також теплоізоляційні шари, іноді суміщені з плитами підстави покрівлі, наприклад азбестоцементні пустотілі плити із шаром утеплювача - мінеральною ватою. Все ширше застосовуються залізобетонні плити, що поєднують в собі елементи покрівлі та несучих конструкцій покриття.

У специалистов Купить дедик для сайта вы можете в любое удобное для вас время.

Металеві покрівлі робляться з листової (гладкою або хвилястою) покрівельної сталі, іноді - з листового цинку, алюмінію, з тонких чавунних листів, що укладаються по латах з дерев'яних брусків або дощок; листи покрівельної сталі з'єднуються між собою взаємним загином країв (фальцем) або зварюванням і прикріплюються до обрешітки.

Покрівлі з рулонних матеріалів настилається по суцільній решетування (опалубці), плит та ін., З наклейкою руберойду (по пергаміну) або толю (по толь-шкірі) в два або більше шарів за допомогою мастики (бітумної - для руберойду і Дьогтєв - для толю.

Азбестоцементна покрівля виконується з плоских пресованих плит (по дощатого настилу) або з хвилястих листів (по обрешітці); крепленіе- цвяхами, дротом і т. п. Дерев'яну покрівлю з тріски, гонту і тесу влаштовують по обрешітці на брусків, обаполів, з прибиванням цвяхами.

Серед широкого вибору покрівельних матеріалів для приватних будинків дуже складно самостійно зробити правильний вибір.

Необхідно враховувати не тільки свої фінансові можливості, а й тип даху, її нахил, а також кліматичний пояс, в якому ви живете.

Покрівельна конструкція має захисну функцію і оберігає сам будинок від опадів, спеки і холодів.

Ці конструкції можуть бути плоскими і високими, все залежить від погодних умов, які переважають на вашій території.

Вибираючи покрівлю для свого будинку, обов'язково робіть поправку на тип даху, яку ви плануєте спорудити на вашому домі.

Вона може бути

односкатной,

двосхилим,

мансардного,

шатрової,

хрестової,

вальмовой.

Найпоширенішою і простий в експлуатації вважається двосхилий дах. Дві її боку знаходяться під нахилом і змикаються на верху. По боках, де немає покрівельного матеріалу, добудовують щипці з цегли або іншого матеріалу. Опади з даху стікають по схилах до жолобів, по яких вона перемішається в водовідвідні труби і спускається на землю або в спеціальний резервуар.

Якщо ви не бажаєте робити щипці, тоді рекомендуємо вам сконструювати вальмовую дах. Вона дуже схожа на двускатную, тільки має не дві сторони, а чотири.

А ось шатрову або хрестову конструкцію вам вдасться спорудити тільки в тому випадку, коли саме ваше будова буде мати форму квадрата.

Багато хто віддає перевагу мансардним дахах. Вони зручні, адже надають досить простору під собою, щоб організувати ще одну додаткову кімнату, наприклад, майстерню для художника або просто ігрову кімнату для дітей, де вони зможуть хаотично розкидати іграшки і при цьому не заважати працювати батькам.

Мансардний дах названа так на честь французького архітектора Мансара. Саме він придумав дах, сторони якої діляться навпіл. Тобто, кожна сторона має по дві площини, при чому верхні Не такі пологі, а ось нижні мають більший кут нахилу.

Треба врахувати, що конструкція і деталі покрівель з листової сталі мають ряд своїх особливостей.

Роблячи вибір покрівлі, будьте готові до витрат. Якщо ви вирішили, що у вас буде висока і нахилена дах, тоді пам'ятайте, що вам необхідно буде використовувати керамічну черепицю.

Цей матеріал досить важкий і вам доведеться зміцнити кроквяну систему вашого будинку.

Металочерепиця легший матеріал і якщо є гроші, то можете використовувати її.

Пологі дахи ще можна вкривати шифером, цей матеріал не дорогий, але практичний і зручний.

Рассказать о статье