Відмінні особливості та переваги вертикальних жалюзі

Июль 13, 2020
профлист на кровлю

Відмінні особливості та переваги вертикальних жалюзі

Вертикальні жалюзі можуть бути пластикові, тканинні або мультифактурні. Розрізняють декілька типів жалюзі: жакардові (з вишивкою на тканини), прості, неткані (без просочення), склотканини. Тканинні жалюзі необхідно чистити раз на рік, після зняття кожну ламель у вигляді рулончика опускають в спеціальний розчин. Їх не можна терти, потрібно просто потримати в мильному розчині. Ви можете замовити вертикальні жалюзі за самою вигідною та доступною ціною, без накруток та переплат.

Вертикальні жалюзі з пластика на відміну від тканинних жалюзі прекрасно тримають форму і не гнуться. Пластикові жалюзі мають різну фактуру від глянцевих до рифлених поверхонь. Крім цього пластикові вертикальні жалюзі не вимагають ретельного догляду, їх досить антистатической щіткою або м'якою насадкою пилососа.

Мультифактурні жалюзі поєднують у собі декоративні матеріали, тканина та пластик. Це дозволяє створити унікальні і оригінальні композиції. Їх можна прикрасити фольгою різноманітної форми та кольору. Завдяки комбінації з декількох матеріалів, вертикальні жалюзі стають схожі на декоративні арки і, зберігаючи всі функції жалюзі, не поступаються за красою дорогим тканинним шторам.

Щоб продовжити термін служби вертикальних жалюзі, за ними потрібен постійний догляд. Стеклотканной жалюзі обробляють сухим чищенням. Найважче доглядати за тканинними жалюзі, для цього необхідно зняти окремі ламелі, опустити в мильний розчин, потім вийняти. Протипоказано терти ламелі, в результаті цього, вони можуть деформуватися. Мультифактурні жалюзі поєднують собі елементи пластикових і тканинних жалюзі. Всілякі ексклюзивні елементи мультифактурних вертикальних жалюзі - це різнобарвна фольга (золота, срібна, зелена, синя, рожева і т.д.).

Переваги вертикальних жалюзі

Різноманіття фактур і кольорів тканин з Бельгії, Італії, Франції, Голландії.

  • Багатий асортимент негорючих стеклотканей і жакардових тканин.
  • Широкий вибір тканин від мереживний гардини до унікальної портьєри.
  • Тривала експлуатація виконаних виробів.
  • Моделювання майбутніх жалюзі не місці у замовника, а також індивідуальні розробки.
  • Рассказать о статье