Перекладацька компанія «Спрін» спеціалізується на технічній галузі перекладів.

Март 26, 2024

Перекладацька компанія «Спрін» спеціалізується на технічній галузі перекладів.

Головний офіс бюро перекладів «Спрін» знаходиться в Києві, також є представництва в інших містах України. У штаті компанії знаходиться понад 170 співробітників, серед яких перекладачі, редактори, коректори і верстальники. Обсяг роботи нашого бюро перекладів становить до 50 000 сторінок на місяць, а кількість мов перевищує 50.

Бюро перекладів «Спрін» вибирають провідні компанії в таких галузях, як Нафтогазова промисловість, будівництво, сухопутне озброєння, Авіація, суднобудування, радіоелектронна промисловість, системи ППО, ПЕК, атомна енергетика. Наші клієнти можуть бути впевнені, що перекладачі компанії «Спрін» є також фахівцями в предметних областях, володіють необхідною кваліфікацією і досвідом. Підсумковий контроль і редагування документів обов'язково здійснюється фахівцями відповідної галузі.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг:

  • * Технічний переклад, в тому числі тематик вузькоспеціалізованих галузей;
  • * лінгвістичний супровід на період всього процесу сервісного обслуговування;
  • * Усний переклад різного формату;
  • * супровід іноземних фахівців в період навчання;
  • * Нотаріальне засвідчення перекладів;
  • * асшифрування і Переклад аудіо та відеоматеріалів, дубляж за участю професійних дикторів і носіїв мови;
  • * верстка документів будь-якої складності і видання у власній друкарні;
  • * підготовка техзавдань.

При перекладі використовується спеціальне програмне забезпечення SDL Studio GroupShare, що дозволяє контролювати дотримання єдності оформлення всього документа і термінології.

Виконуючи переклади, бюро перекладів «Спрін» гарантує дотримання українських і міжнародних стандартів, а також повну відповідність перекладу оригінальному документу. Всі замовлення проходять багатоступеневу перевірку якості на різних етапах процесу роботи, що дозволяє нам з упевненістю гарантувати високу якість роботи. Високий рівень надання послуг клієнтам підтверджується наявністю сертифіката ISO 9001: 20089001-2011.

Ми ставимося до замовлень з максимальною відповідальністю. Наша компанія гарантує дотримання конфіденційності інформації для будь-яких клієнтів. Особливу увагу ми приділяємо заданим термінам, оскільки розуміємо, як важливо час для наших клієнтів. З відгуками про бюро перекладів Київ «Спрін» ви можете ознайомитися на нашому сайті. https://www.spring-perevod.com

Рассказать о статье