Застосування керамічної плитки в спальні

Апрель 4, 2020
Монтаж и кровля крыши

Дизайнери житлових приміщень розвінчали усталену думку про те, що застосування керамічної плитки допустимо тільки при обробці ванн, прихожих, туалетних кімнат та їдалень і не прийнятно в спальні.

Изготовим Трафареты для стен под покраску на заказ в Украине по отличной цене.

Сучасний асортимент оздоблювальних матеріалів, представлений на будівельному ринку, настільки різноманітний за своїм кольором і фактурою, що керамічна плитка, незамінна при створенні інтер'єрів в середземноморському і етнічному стилі, зуміє зробити спальню індивідуальною і неперевершеною.

Середземноморський стиль, якому властивий романтизм, умиротворення і спокій, найчастіше втілюють в спальнях заміських будинків, побудованих в теплому кліматі, використовуючи керамічний матеріал на підлозі і в декорі стін. Для цих цілей підбирають варіанти, що імітують натуральні поверхні: цегла, камінь, мозаїку приглушених природних кольорів - білий, сірий, блакитний і всі відтінки землі.

Наприклад, для підлоги спальні в дусі Середземномор'я безпрограшним варіантом стане італійська керамічна плитка serenissima з колекції «Palace», що стала прекрасною імітацією мармуру - природного матеріалу, часто використовуваного в створенні подібних інтер'єрів в поєднанні з елементами кераміки, кованими меблями і дерев'яним декором, пофарбованим у яскраві природні кольори.

На світовому ринку оздоблювальних матеріалів це одна з кращих імітацій мармурової підлоги за ціною керамічної плитки, здатна створити елітний і благородний інтер'єр, не перевантажуючи його елементами і деталями.

Різні відтінки мармуру, представлені італійською керамічною плиткою serenissima , надають споживачеві можливість вибирати підлогове покриття, задовольняючи смак найвибагливішого покупця.

Плитка на підлогу, гарантуючи міцність, зносостійкість і легкість в прибиранні, має один суттєвий недолік для спальні - підлогу досить холодний. Але це легко виправити, встановивши систему «тепла підлога».

При створенні середземноморського інтер'єру в спальні керамічну плитку на стінах найчастіше використовують частково, як декораторській прийом.

Для колірного акценту або поділу кімнати на функціональні зони дизайнери часто застосовують іспанську керамічну плитку porcelanosa з колекцій «Trento» або «Multicolor collection». Маючи мозаїчну структуру, виконану в палітрі яскравих природних кольорів, плитка миттєво створює настрій кімнати, ставши арт-об'єктом інтер'єру.

А для панно біля ліжка відмінно підійде іспанська керамічна плитка porcelanosa з колекції «Zar», представлена великими плитками світлих відтінків, складовими панно із зображенням пір'я птаха.

Цей елітний матеріал зробить інтер'єр не тільки елегантним, але і внесе в нього відтінок романтизму, властивий середземноморського стилю, пронизаному духом морського узбережжя.

Рассказать о статье