Яка тротуарна плитка краще для машини?

Июль 30, 2020
Выбор материалов для кровли

Влаштовуючи парковку для автомобіля на дачній ділянці, необхідно враховувати, що дана конструкція буде не тільки нести функціональний характер, а й бути важливим архітектурним компонентом всього комплексу будівель на ділянці. Тому варто приділити особливу увагу правильності вибору тротуарної плитки для машини на парковці.

По выгодной цене Купить запчасти на лодочный мотор вы можете на сайте компании.

Для пристрою парковки біля свого будинку необхідно, в першу чергу, чітко уявити собі навантаження від автомобіля. Так, якщо у вас великий важкий автомобіль, то слід серйозно поставитися до підготовки підстави: необхідно створити правильну гравійно-піщану подушку, застосувати бетонну стяжку (товщина і спосіб армування якої залежить від типу грунту і ваги автомобіля). При влаштуванні стяжки необхідно не забути влаштувати температурно-розширювальні шви щоб уникнути розтріскування підстави.

Для паркування для легкої машини за умови добре дреніруємой грунту, спорудження стяжки не завжди обов'язково, тут можна обійтися і піщано-гравійної підготовкою, поверх якої може бути покладена тротуарна плитка.

Тротуарна плитка для парковки може бути використана найрізноманітніша, починаючи від плитки з віброцемента, закінчуючи клінкерною тротуарним цеглою. Не рекомендується застосовувати дерев'яний настил або терасну дошку, оскільки ці матеріали навряд чи витримають динамічне навантаження від автомобіля і деформації грунту.

При підборі тротуарної плитки для мощення парковки необхідно враховувати такі фактори, впливів яких плитка буде піддаватися:

1. Тротуарна плитка завжди сприймає на себе всю вологу (поверхневі води, сніг, лід і ін.) І в зв'язку з цим також піддається впливу кислот і лугів.

2. Саме тротуарна плитка сприймає на себе всі механічні навантаження, і при виникненні певних обставин, наприклад, таких як перехід температури навколишнього середовища через позначку в нуль градусів, коли потрапила в матеріал волога замерзає, утворюючи лід і викликаючи таким чином додаткові розривні зусилля всередині матеріалу , при додатковій механічній навантаженні матеріал може дати тріщину.

3. Тротуарна плитка найбільше піддається забрудненню, тобто нанесення бруду, як органічної, так і хімічної - велика ймовірність протікання моторних масел і реагентів.

Які типи тротуарної плитки можуть бути розглянуті для здійснення мощення на парковці під автомобіль.

1. Цементна тротуарна плитка. Це матеріал на основі цементу, іноді з барвниками, іноді з добавками. Випалу не проходить. Сушка проводиться в природних умовах. Представлена як у вигляді плитки 30х30см і товщиною близько 2 см; а також у вигляді бруківки товщиною близько 40-50 мм. Недорога, але недовговічна.

Цементна тротуарна плитка з наповнювачами та зміцнюючих добавками / штучний камінь . Як правило, проводиться серйозними виробниками штучного фасадного каменю. Така тротуарна плитка також не проходить випалення в печі, але має набагато кращі показники міцності і водопоглинання якщо її порівнювати з традиційною. Але коштує така плитка вже рази в 2 дорожче.

Тротуарна клінкерна цегла. Цей матеріал є неперевершеним як за якістю, міцності і терміну служби, так і за зовнішнім виглядом.

Вироблений з натуральної глини і минулий високотемпературний випал в печі, цей матеріал є абсолютно гідрофобним (тобто показник водопоглинання за об'ємом при зануренні у воду дорівнює 2%), що дуже важливо для експлуатації в середній смузі Росії, для якої характерні часті переходи через позначку в нуль градусів. Волога не потрапляє в тіло клінкерної тротуарної плитки, і, відповідно, при замерзанні не виникає внутрішніх розривних сил.

Таким чином, тротуарна клінкерна цегла має дуже тривалий термін експлуатації - наприклад, мостові в східній Європі, піддаючись самим різним навантаженням, не потребують реконструкції протягом дуже тривалого терміну (40-50 років і більше). Крім того, в силу знову ж того, що в тіло клінкерної цегли не проникає волога, він не схильний до забруднення, вся поверхнева бруд легко змивається водою або розчином.

Рассказать о статье