Розвиток будівництва ТЦ та бізнес центрів

Июнь 2, 2022

Новий центр означатиме і нові робочі місця в майбутньому, хоча скільки їх буде створено, залежатиме від компаній, які розпочнуть свою діяльність у центрі. Розвиток будівництва ТЦ відповідає швидкому зростанню сектора електронної комерції, дозволяючи новим стартапам та компаніям середнього розміру повною мірою використати свій потенціал. Сучасна будівельна фірма Cервісстрой пропонує послуги щодо будівництва та ремонту ТЦ, бізнес центрів, тощо за доступною і вигідною ціною.

- Проект надасть гнучкий простір, який задовольнить різноманітні потреби орендарів із сектору, починаючи від: легкого виробництва, складування та дистрибуції, інтер'єрів, товарів для дому, сектору DIY, аптеки, швидкопсувних продуктів, автомобілів, до виставкових залів, що дозволяє оптовий та роздрібний продаж . Сила та різноманітність формуються присутністю провідних світових компаній, які створюють попит на гнучке місце з різним використанням, спрямовуючи сюди свої ланцюжки поставок - підрядників, субпідрядників, роздрібних продавців, дистриб'юторів.

В даний час завершуються переговори з декількома організаціями в області договорів оренди, і найближчим часом у проекту з'являться перші орендарі.

Це чудова пропозиція для малих та середніх компаній, яким потрібні гнучкі складські площі. Цей тип рішення добре працює у багатьох галузях, яким потрібні складські приміщення, місце для демонстрації товарів та можливість запуску офісу у тому ж місці. У модулях також передбачена можливість легкого виробництва, що відкриває нас для таких видів діяльності, як проектування, упаковка, кондитерське виробництво, сортування, збирання з готових елементів, відвантаження тощо. Пандемія змінила споживчі звички. За даними асоціації, покупці все частіше заходять до торгових центрів за конкретними цільовими покупками, що дозволяє скоротити до мінімуму час перебування у торгових площах. Крім того, покупці, які відвідують торгові центри, не обов'язково роблять покупки у магазині. Часто це візит лише забрати посилку, замовлену онлайн, тобто. внаслідок прямих дій комерційних компаній. Очевидним наслідком є зниження товарообігу та рентабельності утримання торгових точок у торгових центрах. При динамічному зростанні витрат на ведення бізнесу та високих постійних витратах, якими ми постійно обтяжені, надаючи комерційні площі, багато локацій втрачають свій діловий сенс.

Рассказать о статье