Соломяна покрівля: в гостях у Ніф-Ніфа

Октябрь 8, 2019
Кровельные работы

Один відомий порося колись хотів побудувати будинок із соломи, але як ми всі знаємо, він, на жаль, не витримав випробувань кліматичними навантаженнями і вандального методами сірого вовка. А думка-то була відмінна - тільки реалізована не правильно.

Удобно и доступно купить авиабилеты украина вы можете просто зайдя на сайт авиа произд юа.

Солома - відмінний будівельний матеріал, тільки застосовувати її треба з розумом.

Солом'яні (а якщо бути точніше, то очеретяні) покрівлі відносяться сьогодні до елітних покриттям. Cоломенние даху своєю історією сягають у глибину віків, і колись вони були безкоштовним природним покрівельним матеріалом, в нинішні часи вони досить дорогі.

Одним з найголовніших переваг очеретяних покрівель є їх експресивність, або виразність. Покрівля з товстого шару соломи нагадує дорогу хутряну шапку, і прикрашає, і зігріваючу будинок.

До переваг очерету відносяться:

високі теплозберігаючі характеристики (шар очерету товщиною в 30 см відповідає по теплопровідності шару базальтової теплоізоляції в 15 см).

очерет відрізняється високою звукоізоляцією

по гідроізоляційним властивостям товстий шар очерету не поступається сучасному бітумному гідроізоляційного матеріалу: вода стікає уздовж тростинок, не проникаючи всередину порожніх стебел очерету, а в товщу покрівельного покриття вода навіть при найжорсткіших умовах може проникнути не глибше ніж на 16% товщини всього шару і швидко провітрюється .

При правильній технології укладання і дотриманні необхідного ухилу покрівлі (не менше 30 градусів, а краще - 45 градусів нахилу) з очерету слугують по 50 років.

Очеретяною покрівлею зазвичай покривають дахи простих геометричних форм (подвійні, вальмовиє і ін.) І обов'язково скатні. Дуже важливо дотримання ухилу ската покрівлі - він не може бути менше 30 градусів, тому що на менших ухилах знижується ймовірність видалення опадів з покрівлі, підвищується снігове навантаження, і з підсумку, очерет на малоуклончівой покрівлі згниє року за 2-3.

Багато фахівців не рекомендують створювати під очеретом, спеціальні гідроізоляційні бар'єри, тому що за своїми властивостями сам очерет має хороші гідроізоляційні показники, а присутність бітумних Гідроізолятор знизить вентилируемость покрівельного покриття, тим самим знижують його термін служби.

На проблемних місцях очеретяних покрівель, таких як ендови і ковзани, рекомендується застосовувати такі матеріали, як мідь, дерево, глиняну черепицю.

Після закінчення будівельних робіт покрівлю з очерету просочують антипиреном, щоб надати очерету вогнестійкість. Але треба віддавати собі здоровий звіт - просочення будь-якими вогнестійкими складами забезпечують психологічну впевненість, але від пожежі не захистять. Домовласникам, які вибрали очерет в якості покрівельного покриття, рекомендується ЗАБУТИ ПРО салютів і фейверков БЛИЗЬКО СВОЄЇ стріхою і в радіусі 500 метрів від неї.

Рассказать о статье